logo
dollar
euro

У Полтаві відбулось Народне віче

15:12 16.12.2019 eye 677

Із нагоди Дня Гідності та Свободи люди в Полтаві зібрались на Народне віче. Біля народного меморіалу героям Небесної Сотні.

Представники громадської організації "Майдан" запалили лампадки на знак скорботи і смутку за тими, хто до останнього стояв на майдані, відстоюючи волю і честь українського народу.

Хвилиною мовчання учасники Народного віче вшанували пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, які загинули у зоні АТО за свободу і територіальну цілісність України.

Перед полтавцями виступили виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, народний депутат України Юрій Бублик, депутат обласної ради Юрій Кривошеєв, заступник голови облдержадміністрації Роман Чабановський, Генеральний консул Республіки Польща у Харкові пан Станіслав Лукасік, генеральний директор Полтавської ОДТРК "Лтава" Євген Лопушинський та інші.

Для учасників Народного віче виступили  народний хор "Калина" Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, заслужена артистки України Олена Білоконь, заслужений артист України Валерій Соколик, інших майстрів сцени.


Наверхнаверх