logo
dollar
euro

Літнім людям двері власної квартири часом стають нездоланною перепоною

10:04 23.06.2013 eye 355
Літнім людям двері власної квартири часом стають нездоланною перепоною

Часом недужим самотнім літнім людям просто не вистачає сил, щоб дійти до дверей власної оселі, відкрити їх і покликати на допомогу.

У таких випадках часто на допомогу приходять рятувальники. Якщо, звичайно, є кому їх покликати.

Із початку червня рятувальникам Полтавської області не один раз доводилося відмикати двері, щоб дати шанс хворим на отримання медичної допомоги.

22 червня о 22.05 у Полтаві рятувальникам довелося відкривати вхідні двері квартири в житловому будинку по вулиці Великотирнівській. Там знаходилась 60-річна хвора жінка, яка не могла самостійно відчинити двері та потребувала термінової  медичної допомоги.

4 червня рятувальникам області довелося аж тричі виїжджати на аварійне відкривання дверей.  У Миргороді  в будинку по вулиці Старосвітській виручали 93-літнього чоловіка, а в будинку на вулиці Гоголя – 70-літнього.  У Козельщині рятували  74-літню жінку.

2 червня допомога в середині дня  знадобилась 83-літній полтавці з вулиці Інтернаціональній та84-літній мешканці будинку на вулиці Шкільній у Кременчуці.

Всі ці люди потребували медичної допомоги. І, завдяки рятувальникам, її отримали. Та отримали вони допомогу ще й завдяки тим людям, які їх почули і викликали рятувальні служби. Наслідуймо їхній приклад, не будьмо байдужими до тих, хто живе поруч.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх