logo
dollar
euro

У Кременчуці розпочалась акція "Святий Миколай – дітям"

15:56 21.11.2014 eye 373

Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та Молодіжний Парламент Кременчука спільно з управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді, управлінням освіти та Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сімяї, дітей та молоді уже дванадцятий рік поспіль проводять загальноміську благодійну акцію "Святий Миколай – дітям".

Подарунки для дітей із соціальних установ та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, збиратимуть у навчальних закладах міста з 18 листопада по 12 грудня, а вже з 11 по 14 грудня волонтери пропонуватимуть кременчужанам приєднатись до акції, придбавши та передавши подарунки для малечі.

Відбудетьс також Марафон листів до Святого Миколая. Їх писатимуть діти із соціальних установ. Проводитимуть її волонтери, котрі відвідають 5 закладів протягом листопада, залучивши до Марафону близько 150 дітей. Сьогодні, 21 листопада, вони завітали до Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини Полтавської обласної ради. Писали листи і дивились виставу лялькового театру 13 вихованців старшої групи закладу.

Про те, які діти намріяли собі подарунки, волонтери розповідатимуть в соцмережі (http://vk.com/marathon_kr2014). І небайдужі зможуть стати для кожного малюка Святим Миколаєм. Подарунки прийматимуть в Центральному офісі благодійної акції "Святий Миколай - дітям", що знаходиться за адресою:м. Кременчук вул. Шевченка, буд. 19/3, контактний телефон 3-51-06).


Наверхнаверх