logo
dollar
euro

Полтавці забезпечили зв’язком 42-й батальйон

15:18 21.11.2014 eye 400
Полтавці забезпечили зв’язком 42-й батальйон

У ніч на 21 листопада в зону АТО разом із продуктами харчування, теплими речами та предметами побуту відправлено ретранслятор DR3000, придбаний благодійним фондом "Єдність 2014" на прохання командування 42-го батальйону, в якому служить близько 200 полтавців. Про це повідомляється на сайті Полтавської облради.

У Полтаві волонтери звернулися за допомогою до виконуючого обов’язки голови обласної ради, першого заступника голови обласної ради Володимира Марченка. Придбати ретранслятор  вдалося завдяки благодійному фонду "Єдність, 2014".

Ретранслятор DR3000 розрахований на роботу у безперервному режимі, підтримує одночасно дві лінії голосового зв’язку та передачу даних у цифровому режимі, забезпечує ефективний зв’язок на доступних частотах.

Благодійний фонд "Єдність" створений за ініціативи Полтавської обласної ради обласним відділенням Української спілки ветеранів Афганістану для надання посильної фінансової підтримки учасникам АТО. За зібрані фондом кошти – понад 317 тис. грн. – були придбані запасні частини для автомобілів сформованої на Полтавщині санітарної роти, 39 радіостанцій, 20 антен, 7 GPS навігаторів, 20 бушлатів та костюмів, продукти харчування. На прохання учасників антитерористичної операції фонд виділив 64 тис. грн. для закупівлі ретранслятору, антени та кабелю.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх