logo
dollar
euro

Командир роти спецпідрозділу "Полтавщина" розповів про перебування на сході

12:42 21.11.2014 eye 686
Командир роти спецпідрозділу "Полтавщина" розповів про перебування на сході

Близько місяця рота спецпідрозділу "Полтавщина" перебувала на сході України.

Бійці нещодавно повернулися додому. Євген Сисецький, командир роти спецпідрозділу "Полтавщина", розповів, що підрозділ ніс службу в селищі Булавінське Донецької області.

- Селище майже пусте, будинки всі розгромлені, місцеві люди ставилися до нас вороже, доводили  а на ділі, що ми тут перебуваємо з миром і захищаємо їх від ворогів, - говорить Євген.

Турбувались правоохоронці про найбільш незахищені верстви населення – пенсіонерів.

- Нам виділили автобус, яким ми перевозили стареньких до безпечних міст, де вони могли оформити соцвиплати, зняти гроші з банкоматів, придбати продукти та ліки. Один із наших бійців – сержант міліції Олександр Дерев’янко, який має вищу юридичну освіту, допомагав стареньким із документацією для поновлення соцвиплат.

За весь час перебування у зоні антитерористичної операції правоохоронці надали вагому допомогу місцевому населенню. Завдяки старанням полтавців у селищі було відновлено роботу водогону та подачу газу. Комунікації в селищі не працювали більше п’яти місяців.

Що ж до виконання службових задач, то під час відпрацювання території бійцями були виявлені троє розвідників, двоє з яких - ополченці з ДНР та ще один чоловік, на вигляд у стані наркотичного оп’яніння, мав при собі згорток із коноплею. Їх передали працівникам УСБУ для подальшої перевірки.

- В одному із покинутих приміщень ми знайшли невеличкий склад, в якому знаходився гранатомет, чотири автомати, гранати, набої та форменний одяг із нашивками ДНР та георгіївськими стрічками, - розповів Євген Сисецький.

Наразі всі хлопці повернулися додому. Вони відновлюють свої сили і за декілька днів продовжують тренування на полігоні, адже час злетить дуже швидко і хлопці знову змінять на бойових постах своїх побратимів.


Наверхнаверх