logo
dollar
euro

Почесний громадянин Полтави заявив, що ненавидить Майдан і усіх його прихильників

10:22 21.11.2014 eye 1253
Почесний громадянин Полтави заявив, що ненавидить Майдан і усіх його прихильників

Сьогодні, 21 листопада Україна вперше в своїй історії відзначає День Гідності та Свободи.

Більшість полтавців підтримували Майдан, Революцію Гідності, першу річницю якої нині відзначаємо. Більшість полтавців підтримує рух України до демократизації й євроінтеграції. Чи можуть вони миритися з тим, що почесним громадянином Полтави є людина, яка їх ненавидить й вважає терористами?

Сьогодні "Русская службе новостей" оприлюднила "зізнання" депутато-артиста Йосипа Кобзона: "Майдан украинцев зомбировал, они сами стали террористами. Я ненавижу Майдан, и всех приверженцев. Нужно было объяснить народу Украины, что такое Евросоюз, куда они стремятся. Их обманули, стравили с друг другом".

Невідомо з яких причин полтавський міський голова Олександр Мамай до сих пір пручається зняттю почесного звання з пана Кобзона, не зважаючи на неодноразові звернення до нього представників громади. Напевно, таки час настав зробити це, адже мати такого "почесного" – приниження для українського міста, для усієї Полтавщини, яка ховає своїх Героїв, що полягли за Україну.

Нагадаємо, Йосип Кобзон, уродженець Донбасу, нагороджений званням "Почесний громадянин Полтави" у 2002 році "за особисті заслуги перед містом у розвитку духовності, культури і мистецтва, багаторічну творчу плідну діяльність, просвітницьку та громадську роботу".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх