logo
dollar
euro

У Полтаві презентували книгу історика Віктора Ревегука "Полтавщина в огні української революції (1917-1921 рр.)"

7:44 21.11.2014 eye 405
У Полтаві презентували книгу історика Віктора Ревегука "Полтавщина в огні української революції (1917-1921 рр.)"

20 листопада у Полтаві в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського відбулася презентація книги історика-краєзнавця Віктора Ревегука "Полтавщина в огні української революції (1917-1921 рр.)".

На презентації книги були присутні краєзнавці, науковці, вчителі та учні старших класів. Кожен мав можливість задати питання Віктору Ревегуку про історію створення та складний шлях пошуку фінансування друку видання.
 
"Моя монографія є черговою спробою наукового дослідження подій Української революції в одному з центральних регіонів – на Полтавщині. Я свідомий того, що ця праця є лише першим кроком до всебічного і неупередженого висвітлення боротьби краян за свободу і незалежність своєї Батьківщини проти червоних і білих напасників, їх участь в державному будівництві в період існування національних урядів та життя в умовах більшовицької диктатури. Єдине, що хочу виділити: полтавці опиралися насильницькому насадженню більшовицької влади, а через замовчування правди та її приховування ми мало знаємо своїх земляків істинних героїв. Про особові справи в архівах деяких повстанських отаманів я дізнався днями. Тому роботи по відновленню справедливости ще дуже багато. Хочу сподіватися, що наступні покоління істориків-краєзнавців продовжать цю справу. Окрім того, можна провести цілковиту аналогію між тодішніми та сучасними подіями", – зазначив під час презентації Віктор Ревегук.

11 листопада 2014 року презентація "Полтавщини в огні української революції (1917 - 1921 рр.)" відбулася в Миргороді. 21 листопада планують провести презентацію на Решетилівщині, - іфнормує прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх