logo
dollar
euro

За порно, викладене в соцмережі, двох полтавців притягнуть до кримінальної відповідальності

16:04 20.11.2014 eye 920
За порно, викладене в соцмережі, двох полтавців притягнуть до кримінальної відповідальності

Слідчим Київського райвідділу міліції Полтави нещодавно розпочато два кримінальних провадження відносно полтавців, які на своїх сторінках в соціальних мережах виклали для загального перегляду порнографічне відео. Те, що відео містить порно, підтвердила мистецтвознавча експертиза.

Під час розслідування правоохоронці встановили місця проживання любителів  ділитися "полуничкою". Обидва хлопця були неприховано здивовані тим, що їхнє "хобі" підпадає під кримінальну статтю. Один з них, 24-річний полтавець, зізнався, що нерідко виставляв на своїй сторінці порноролики, скопійовані з інших Web-ресурсів.

– Розміщенням в аккаунті відповідної продукції, що дає можливість іншим користувачам переглядати її зміст, підпадають під визначення "розповсюдження відеопродукції", – пояснює старший слідчий Київського райвідділу міліції міста Оксана Пятаченко. – За це передбачена досить серйозна кримінальна відповідальність – від чималого штрафу аж до позбавлення волі на строк до п’яти років. На жаль, мало хто із молодих людей про це знає.

За словами слідчого, це той класичний випадок, коли незнання законів не звільняє від відповідальності за їх порушення.

Це не єдиний випадок, коли полтавців притягують до кримінальної відповідальності за розміщення порновідео в соцмережах. Практично в усіх випадках порушники виправдовують свої дії тим, що навіть не здогадуються про існування заборони, визначеної українським законодавством.


Наверхнаверх