logo
dollar
euro

Язик до Полтави доведе

16:12 19.11.2014 eye 936
Язик до Полтави доведе

21 листопада о 18:00 у пабі "Хмільний бик" відбудеться літературний вечір - презентація депресивно-розважальної програми КереСтерн за участі двох поетів: Дениса Стерна (Полтава) та Віталія Керестена (Мукачево).

Поети обіцяють незвичайний літературний вечір. Денис Стерн не вперше намагається вийти за рамки звичайних читань: він привіз до нашого міста традицію проводити творчі салони і успішно привив її полтавським глядачам, а також був автором і учасником перфомансу без втручання "Час зустрітися".

Цього разу учасниками депресивно-розважальної програми будуть поети з різних кінців України. Вони не пояснюють значення дивного словосполучення "депресивно-розважальна програма", не бажаючи завчасно відкривати карти, але обіцяють, що буде цікаво.

Денис Стерн - полтавський поет, член НМО "Magnum Opus". Він не соромиться влучних метафор та міцних виразів, володіє цікавою, властивою лише йому манерою декламування.

Мукачівець Віталій Керестен - нечастий гість на полтавській землі, тож його поява на сцені двічі цікава. Творчість автора - це наслідок трьох творчих розладів, які він сам визначає, як патологічну ваніль, постапокаліптичну депресію та психологічний гній системи.

Отже,

ЩО? Депресивно-розважальна програма "КереСтерн"

КОЛИ? 21 листопада о 18:00

ДЕ? Паб "Хмільний бик"

ВХІД? 20 грн.

У разі питань: 099-416-23-68


Наверхнаверх