logo
dollar
euro

Про країну, про долю, про старості: геніальна українська актриса Ада Роговцева проведе творчий вечір у Полтаві

13:59 19.11.2014 eye 501
Про країну, про долю, про старості: геніальна українська актриса Ада Роговцева проведе творчий вечір у Полтаві

Про свій погляд на події в Україні, про творчість, життя, книги і ролях, про рідних і колег геніальна українська актриса Ада Роговцева розповість полтавцям 21 грудня о 19:00 на сцені палацу дозвілля "Листопад".

Під час творчого вечора Аду Миколаївну можна буде не тільки послухати, але й поспілкуватися з нею, дізнатися, що вона думає про події української зими, про війну, про майбутню долю країни.

Нагадаємо, що під час масових протестів в Україні Ада Миколаївна неодноразово висловлювала підтримку і схвалення протестувальникам, навіть піднімалася на сцену Євромайдана в Києві. Ще на самому початку березня всенародна улюблениця звернулася до президента Росії Володимира Путіна з проханням не допустити війну проти України. Неодноразово так само зверталася і допомагала воїнам, які служили в АТО.

Звичайно ж, Ада Миколаївна згадає і про своїх творчих партнерів і друзів: наприклад, про великого актора Богдана Ступку, з яким вона дружила цілих 46 років. На творчому вечорі можна буде побачити фрагменти фільмів за участю актриси, рідкісні фотографії з сімейного альбому і почути унікальні історії про життя актриси і її акторського покоління.

Проживши довге і плідне життя, Ада Миколаївна стала взірцем гідності в акторській професії. Актриса, яка почала активно зніматися ще в середині 50-х, залишається в строю і сьогодні. На її рахунку близько 90 фільмів і незліченна кількість геніальних партнерських робіт. Почавши кар'єру з амплуа "рожевих героїнь", Ада Миколаївна пройшла всі вікові категорії і гідно увійшла в амплуа актрис "третього віку":

"Коли у актрис, які все життя грали любов і пристрасть, настає певний вік, їм важко перебудуватися. Вікових ролей не так багато, тим більше, здатних зацікавити по-справжньому. Я намагаюся грати там, де мені цікаво зачепити якусь людську проблему, - каже Ада Миколаївна в одному зі своїх інтерв'ю. - Мені цікаво торкнутися у своєму третьому віці цієї теми: як людина починає впадати в самотність, що подібно до гріха, занурюється в злобу, як відьми і бабки, перетворюється на нікому не потрібний смітників. Питання старості дуже важливе".

Не менш активно, ніж кінематографічна, розвивалася і театральна кар'єра Ади Миколаївни. На виставі "Варшавська мелодія" виросло не одне покоління театралів. Сама актриса стверджує, що спектакль був зіграний 670 разів. Якщо розділити цю цифру на 12 місяців, стає зрозуміло, що значить справжня любов глядачів.

Заставши золотий вік радянського акторської майстерності (у хорошому сенсі), Ада Роговцева з великою вдячністю згадує і про майстрів старої школи і тепло відзивається про колег молодого покоління.

Про все це та багато іншого - на творчому вечорі Ади Роговцевої у полтавському палаці відпочинку "Листопад" о 19:00.

Квитки можна придбати на порталі Інтернет-квиток або в касах палацу "Листопад".


Наверхнаверх