logo
dollar
euro

Міський голова Полтави відреагував на нардепа з сокирою

12:41 19.11.2014 eye 782
Міський голова Полтави відреагував на нардепа з сокирою

Прес служба міськвиконкому повідомила, що міський голова Олександр Мамай звернувся з відкритими листами до Президента України Петра Порошенка та Генерального прокурора України Віталія Яреми з приводу дій депутата Верховної Ради України Сергія Капліна.

У листі, зокрема, йдеться про те, що дії народного депутата, вчинені ним 18 листопада 2014 року в приміщенні Полтавської міської ради, суперечать вимогам депутатської етики та загальновизнаним нормам моралі, а також компрометують не лише його самого, але Верховну Раду і державу загалом. Від генпрокурора пан Мамай жадає також заходів прокурорського реагування.

Лист Мамая Порошенку
Як повідомляли ЗМІ, учора, "ударівець", обраний депутатом Верховної Ради від партії "Блок Петра Порошенка", сокирою виламав двері в кабінет мера Полтави Олександра Мамая. Сергій Каплін не пощадив й інших дверей у будівлі, де засідає міська влада. Були зламані двері першого заступника мера та начальника управління капітального будівництва. Правоохоронці не перешкоджали йому, мотивувавши це тим, що Каплін є народним депутатом України.

Приводом до прояву депутатської агресії стало зволікання з введенням в експлуатацію соціального будинку в Полтаві за адресою вул. Героїв Сталінграда, 8-а. Близько 20 містян-інвесторів цього будівництва були присутніми при "прорубуванні вікна" в кабінет Мамая.

До речі, Каплін зробив у кабінеті міського голови Полтави цікаву "ностальгічну" знахідку: фотокартку  олишніх президента Януковича та голови ОДА Удовіченка в рамці.


Наверхнаверх