logo
dollar
euro

Держфінінспекція в Полтавській області у 2014 році забезпечила відшкодування втрат на 36,3 млн. грн.

11:49 19.11.2014 eye 351

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня-жовтня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 36,3 млн. грн.

 Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло 9,2 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму понад  27,1 млн. грн.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 167 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено 36 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 5,8 млн. грн.

У 224 випадках, до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 457 управлінських рішень.

За допущені порушення 758 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 236 - до дисциплінарної і матеріальної. Ще 33 особи звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено 8 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 17,9 млн. грн.


Наверхнаверх