logo
dollar
euro

Полтавські міліціонери затримали миколаївського "гастролера"

15:30 16.12.2019 eye 357

Дільничні інспектори Київського райвідділу міліції Полтави днями затримали тридцятип’ятирічного мешканця Миколаєва, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності й наразі перебуває в розшуку. До Полтави чоловік прибув не з благими намірами.

У трьох міліціонерів молодик викликав підозру тим, що біг, постійно озираючись і  намагаючись приховати під рукою барсетку. На вимогу зупинитися чоловік не відреагував. Переслідування тривало декілька хвилин й затримали його на вулиці Велико-Тирнівській.

Барсетка, яку ховав зловмисник, він буквально за декілька хвилин до зустрічі з правоохоронцями поцупив  з квартири. У ній виявились  банківські картки та документи, які  належили явно не затриманому.  Однак, "гастролер"  не поспішав зізнаватись в крадіжці. "Я прогулювався містом, - розповідав він слідчому. – На вулиці побачив барсетку, підняв її. Там був мобільний телефон, цифровий фотоапарат, трохи грошей та ще якісь речі. Вирішив, що мені це знадобиться". За словами міліціонерів, навіть без зізнання затриманого, достатньо доказів його причетності до скоєння крадіжки.

Відповідно до розпочатого за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України кримінального провадження (крадіжка, поєднана з проникненням у житло), на крадія чекає  позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Наразі він перебуває у слідчому ізоляторі.

Працівники міліції перевіряють інформацію щодо можливої причетності миколаївського "гастролера"  до скоєння інших злочинів на території Полтави та області.


Наверхнаверх