logo
dollar
euro

Повернувшись з охопленого війною Донбасу, де жила останні 5 років, уродженка Полтавщини відзначила 103-річчя

15:07 17.11.2014 eye 576
Повернувшись з охопленого війною Донбасу, де жила останні 5 років, уродженка Полтавщини відзначила 103-річчя

12 листопада інвалід Великої Вітчизняної війни Уляна Дмитрівна Кошова відзначила своє 103-річчя.

97 років жила вона в с.Левошки на Зіньківщині. А останні 5 років мешкала в доньки, на Донбасі. Та працювала свого часом там лікарем-стоматологом. Перебуваючи в самому гарячому місці бойових дій, молила Бога, щоб допоміг повернутись на Зіньківщину. Її молитви були почуті. З пекла війни її з донькою визволили харківські волонтери й повернули на рідну землю. Родичі допомогли купити затишний будинок в с. Підозірка, налагодити побут.

До речі, цю незвичайну бабусю добре знають і в Зіньківькому районі, і за його межами. Уляна Дмитрівна має хист лікувати народними методами. Багатьом за своє життя допомогла, дітям - від переляку, пристріту, а дорослим - від усяких хвороб. Лікувала травами, молитвами, руками, а іноді просто порадою. На превелике здивування до Уляни Дмитрівни й після її до цього часу їдуть до неї люди звідусіль.

Про секрет свого довголіття довгожителька говорить так: "Я дуже люблю життя, люблю людей, ніколи ні з ким не сварюся і всім того раджу. Дякую Богу, і молю, щоб дав мені ще пожити, а я допоможу людям…".

У день народження довгожительку привітали завітали заступник голови райдержадміністрації О.Авраменко, директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Л.Косяк, завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Н.Фенько, Дейкалівський сільський голова В.Загорулько, голова Дейкалівської первинної ветеранської організації Г.Лейка.


Наверхнаверх