logo
dollar
euro

Із 18 листопада студенти та учні ПТУ зможуть придбавати пільгові квитки через інтернет

11:39 17.11.2014 eye 291

Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України.

Із  18 листопада 2014 року студенти та учні професійно-технічних навчальних закладів, відомості про яких внесені до Єдиної державної електронної бази Міністерства освіти і науки України, зможуть придбати пільгові квитки через офіційний сайт Укрзалізниці за посиланням.

Перевірити внесення   студентського (учнівського) квитка в ЄДЕБО  можна за посиланням. Якщо квиток не внесений до бази,  Міносвіти радить  звертатися до адміністрації навчального закладу, в якому він навчається.

Студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів незалежно від форм власності впродовж року надається 50 % знижка на проїзд у загальних та плацкартних вагонах, вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів міжміського сполучення і всіх вагонах регіональних поїздів.

На цей час через мережу Інтернет пасажири можуть придбати електронні квитки на всі поїзди внутрішнього сполучення крім регіональних та додаткових поїздів. Такі квитки можна самостійно роздрукувати та йти на посадку до поїзда.


Наверхнаверх