logo
dollar
euro

Полтавка подарувала черкащанам художню виставку

6:18 17.11.2014 eye 502
Полтавка подарувала черкащанам художню виставку

Професійна художниця із Полтави Тетяна Кобзар подарувала черкаській громаді свою виставку, яка днями відкрилася у місцевому художньому музеї.

Її твори так хочеться порівняти з Марією Приймаченко і Катериною Білокур, їх єднає світла концентрована енергія народної традиції. Власне, тут традиція пропущена крізь авторське відчуття сучасної енергії сили народу, його культурних пластів і сакральних цінностей. Про це повідомляє сайт "Нова Доба".

Представлені роботи не потребують мистецтвознавчого опису чи вартісної оцінки – вони зрозумілі усім, адже належать до духовних цінностей оновленої, сповненої радості й утвердження народної сили. Виставка вийшла на диво цільна, світла і надзвичайно цікава.

Довідка: Тетяна Кобзар народилась у Полтаві, має вищу педагогічну та художню спеціальну освіту, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, автор близько 20 персональних виставок в Києві, Полтаві, Лубнах, Батурині, Львові, дипломант літературно-мистецького конкурсу ім. В.Малика, учасниця обласних та Всеукраїнських художніх виставок.

Її роботи входять до каталогів "Кращий твір року", енциклопедії Сучасної України, знаходяться в музеї етнографії та художнього промислу НАНУ, інституті народознавства у Львові, в музеї І.П.Котляревського в Полтаві та в приватних колекціях Америки, Канади, Німеччини, Франції, Росії, України.


Наверхнаверх