logo
dollar
euro

У Кременчуцькій виховній колонії у день терпимості говорили про духовні цінності

10:16 15.12.2019 eye 299
У Кременчуцькій виховній колонії у день терпимості говорили про духовні цінності

16 листопада до вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області запросили протоієрея Української православної церкви отця Сергія.

Захід організували з нагоди Міжнародного дня терпимості з метою розширення знань підлітків про духовні цінності, як важливі цінності для формування особистості, який вплив вони чинять на якість життя в цілому.

Отець розповів про цінності, які допомагають кожній особистості вирватися з середовища ізольованості, обмеженою лише матеріальними потребами. Як вийти за межі власного внутрішнього "Я", відкрившись у взаємозв'язку зі світом на більш вищому рівні розвитку.


Протоієрей довів до хлопців, що духовні цінності мотивують людину на скоєння певних добрих вчинків, що кардинально відрізняються від звичайних і приземлених та виступають певною передумовою відповідальності.

Підліткам розповіли про чудові християнські та загальнолюдські цінності, такі як: терпимість, чесність, доброта, працьовитість, ввічливість, послух. І що потрібно зробити кожному вихованцю, щоб все це стало основою його поведінки і характеру.

Наостанок отець Сергій зазначив, що усі вчинки: і великі, і незначні народжуються в душі, благословляються у її соборі. Треба керуватися у всіх діях і вчинках вічним дороговказом - святинями собору своєї душі, яка мусить поклонятися споконвічним людським цінностям - духовним оберегам.

Про це повідомляє прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.


Наверхнаверх