logo
dollar
euro

Полтавщина для фронту. З Гадяча бійцям відправляють "буржуйки", овочеві заготовки, теплі шкарпетки

8:48 16.11.2014 eye 745
Полтавщина для фронту. З Гадяча бійцям відправляють "буржуйки", овочеві заготовки, теплі шкарпетки

Волонтери з Полтавщини везуть у зону бойових дій  пічки-"буржуйки", які бійці прозвали жартома "анакондами".

Умільці виготовляють прилади із старих газових балонів. Таку конструкцію запропонували і виготовили брати з Гадяча - Андрій і В'ячеслав Грицаї. Переконавшись в ефективності новинки, за справу взялися їхні послідовники.

Головною їхньою перевагою гадяцьких "буржуйок", порівняно з більшістю заводських зразків, є можливість завантажувати дрова згори. З огляду на це у переобладнаний балон можна кинути поліно довжиною з півметра. Зрозуміло, і горить воно значно довше стандартного. А значить, для підтримання тепла у землянці, бліндажі чи наметі не треба відволікати від інших справ принаймні одного "кочегара", змушеного підкидати дрова. До того ж, ця пічка набагато економніша.

Пперед відправленням пічок на фронт волонтери з Полтавщини зазвичай комплектують пічки не лише вивідними трубами, а й дизельним пальним, гумою та совками. Про це повідомляє сайт www.bazarmedia.

Громадське об’єднання "Гадяцька народна рада" у соцмережах повідомляє про проведення  акції акцію "Зв’яжи теплі шкарпетки для солдата". Закликають приносили зв’язані шкарпетки та теплі речі в готель "Жовтень", що в Гадячі на вул. Драгоманова, приміщення готелю "Жовтень". Там на першому поверсі розташований штаб ГО.

Також активісти громадського  об’єднання "Гадяцька народна рада" розповідають, що минулого підготували 26 банок моркви по-корейському, 120 банок борщової заправки та 24 баночки буряку по-корейському. 11 листопада частину консервації вже мали відправити у зону бойових дій.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх