logo
dollar
euro

З’ясовані причини смертельного отруєння чадним газом двох людей у Полтаві

18:02 14.11.2014 eye 721

17 жовтня в одному з будинків на Соборному Майдані Полтави близько 14.00 господар квартири знайшов  в санвузлі тіла двох людей, які орендували в нього житло.

Власник квартири виявив, що в той час працював газовий водонагрівач, водяні крани були відкриті. Однак, пристрій примусової вентиляції не працював. За висновками судово-медичної експертизи причиною смерті чоловіків стало отруєння чадним газом.

Наразі комісія Територіального управління Держгірпромнагляду у Полтавській області завершила технічне розслідування  цього нещасного випадку. Нею було з’ясовано,що, в результаті недостатньої тяги в димовому каналі, під час роботи проточного газового водонагрівача продукти згорання попадали в приміщення санвузлу з вентиляційного каналу через щілини в перегородці між димовим і вентиляційним каналами, що призвело до смертельного отруєння двох 28-річних чоловіків, які знаходились у санвузлі.

Також під час розслідування було виявлено, що власник квартири самовільно встановив проточний газовий водонагрівач "Krauf Heizen" без внесення змін в технічну документацію. Після відключення приладу від газопостачання працівниками ПАТ "Полтавагаз" під час проведення ПТО, не санкціоновано продовжував користуватися водонагрівачем.Наверхнаверх