dollar
euro

У Лубнах відбувся Чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу

16:11 14.11.2014 eye 334

У Лубнах відбувся Чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу за версією УФББ/WABBA 2014.

Організатором турніру стала Полтавська обласна федерація бодібілдингу, керівнком якої є Сергій Корнієнко.

Подія всеукраїнського рівня була довгоочікувана для лубенців, адже подібні заходи проводяться тільки здебільшого в обласних центрах і вперше за історію нашої незалежної країни в такому маленькому містечку як Лубни. Тому і охочих побачити на власні очі демонстрацію м'язів та краси тіла зібралось чимало.

Головною метою проведення чемпіонату було зібрати кошти пораненим бійцям АТО, а також відбір спортсменів для участі в чемпіонаті світу 2014 в Гельсинки.

DSC_2273
У розважальній частині чемпіонату присутні мали змогу оцiнити нову українську співачку Лію Сталь, яка презентувала нові дві пісні. Також з танцювально-акробатичним номером виступив київський колектив "НеверСтоп". З цікавою програмою виступив і 53-річний призер чемпіонату в категорії "сеньйори" - Сергій Котунов, який в якості дідуся вийшов на сцену у старому бушлаті, шапці-ушанці та валянках, а знявши ці речі з себе перевтілився у спортсмена.

Переможці на Чемпіонаті України визначались у категоріях, яких було 12, за сумою балів в обов’язковій та довільній програмах. Спортсменів, що посіли 1-3 місця у кожній категорії, нагородили дипломами та медалями. Абсолютним чемпіоном України серед чоловіків став Вадим Комарницький, з міста Чернівці, який і повіз додому пояс чемпіона. Кубок абсолютної переможниці отримала киянка Ганна Синельникова.

Організатори підраховують кошти, які зібрали під час проведення чемпіонату. Згодом їх передадуть пораненим бійцям АТО.