logo
dollar
euro

Ворскла дісталася не без пригод Словенії, але без свого капітана

15:46 15.12.2019 eye 1094
Ворскла дісталася не без пригод Словенії, але без свого капітана

Майже два дні діставалася до місця свого розташування в Словенії на тренувальних зборах полтавська команда

Спочатку була запланований переліт із Києва до Стамбула, а звідти до Загреба, далі із хорватської столиці делегація полтавської команди мала автобусом дістатися до словенського містечка Рогашки Слатіна, що в 40 кілометрах від древнього міста Птуй. Однак маршрут довелося скоригувати. Справа у тому, що на літаку, який мав летіти до Стамбулу знайшли розлиту ртуть. Рейс було скасовано, а Ворскла змушена була заночувати в Києві. 21 червня команда змінила рейс і двома групами вилетіла до австрійської столиці. А вже з Відня втомлені гравці і персонал автобусом дісталися під вечір свого місця розташування в Словенії.

Сьогодні вранці команда провела перше тренування на словенській землі. Головний тренер ворсклян Василь Сачко подякував футболістам за те, що вони витримали дорожні проблеми. А далі буде багато роботи в ім'я майбутніх досягнень в офіційних поєдинках чемпіонату.

Варто сказати, що умови в яких працює команда ідеальні. У розпорядженні ворсклян повноцінне футбольне поле з ідеальним газоном і майданчик стандартних розмірів зі штучним покриттям останнього покоління.

Тим часом у складі ворсклян відбуваються зміни. Не поїхав на збори з командою багаторічний капітан і легенда біло-зелених Сергій Долганський, який виступає за полтавців з 2001 року. За словами самого Сергія, керівництво Ворскли сказало, що не зацікавлено в його послугах ні в якій якості. Однак, незважаючи на солідний футбольний вік (а у вересні йому виповниться 39 років) воротар не збирається завершувати активні виступи. Наразі Долганський чекає на пропозиції від інших команд.

А ось генеральний директор ворсклян Дмитро Яворський заявив: “У Сергія Долганського чинний контракт із Ворсклою, який виконується обома сторонами. Якщо гравець вирішить завершити свою кар'єру в Ворсклі або перейти в інший клуб, то в Полтаві його проведуть, як і завжди проводжають ветеранів Ворскли”. Однак, схоже на те, що багаторічного капітана вже не буде в Полтаві.

Щодо інших кадрових змін у Ворсклі. То перед відльотом до Словенії з командою тренувалося двоє потенційних новачків: український голкіпер та іспанський півзахисник. Щодо українського голкіпера інформації поки немає. Подейкують це воротар “Динамо-2” 25-річний Роман Загладько. А ось іспанець, вже точно не підійшов біло-зеленим. Вихованець каталонської “Барселона” Карлес Кото, який останнім часом виступав у тбіліському “Динамо”, на справив враження на Василя Сачка, незважаючи на гол, який він забив у двосторонній грі. Наразі “Ворскла” чекає на дует нападників із Західної Європи. Можливо хтось із них зможе зацікавити тренерський штаб біло-зелених.


Наверхнаверх