logo
dollar
euro

Влада Полтавщини обіцяє "тримати" ціни на соціальні сорти хліба

11:56 16.12.2019 eye 294
Влада Полтавщини обіцяє "тримати" ціни на соціальні сорти хліба

Учора, 12 листопада, відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, на якому розглянуто профільні питання.

Комісія, зокрема, розглянула та взяла до відома інформацію про стан формування регіонального резерву продовольчого зерна в Полтавській області з урожаю 2014 року. Як повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов, регіональний запас продовольчого зерна з урожаю 2014 року на маркетинговий 2014-2015 рік сформовано в обсязі 21759 тонн.

Меморандум порозуміння облдержадміністрації з хлібопекарськими підприємствами та виробниками зерна про створення регіонального запасу продовольчого зерна для потреб виробництва хліба та фіксовані ціни на хліб простої рецептури в Полтавській області виконано на 76%. За словами пана Фролова, недовиконання пов’язано, насамперед, з нестабільною ціновою ситуацією на ринку зерна - тоді як меморандумом передбачена вартість тонни зерна 1840 грн, на сьогодні у зернотрейдерів вона коливається на рівні 2,5 тис. грн за тонну.

Разом із тим, керівник департаменту запевнив, що на Полтавщині використають всі можливості, аби утримати ціну на соціальні види хліба до закінчення маркетингового року.


Наверхнаверх