logo
dollar
euro

У Полтавському педагогічному університеті за два дні зібрали понад 4 тисячі гривень воїнам АТО

10:58 12.11.2014 eye 586
У Полтавському педагогічному університеті за два дні зібрали понад 4 тисячі гривень воїнам АТО

Волонтерський сектор факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка провів двохденний благодійний ярмарок "Дари осені".

За 2 дні плідної спільної роботи студентів та викладачів факультету філології та журналістики вдалося зібрати 4284 грн, які будуть надіслані воїнам Полтавської області, які постраждали в  зоні АТО і потребують довгострокової  реабілітації.

У перший день студенти та викладачі філологічного факультету виставили на продаж різноманітні смаколики власного  приготування. Просторий поверх факультету вмістив близько 30 продавців-кулінарів, які частували печивом, пирогами, тортами, желе, різноманітними булочками та млинцями. Справжнім делікатесом виставки стали суші, приготовані студентами-журналістами  1 курсу. Викладачі факультету пригощали полтавськими галушками, варениками з капустою, випічкою та солодощами. Також вмить розкупили власноручно вирощений трав’яний чай від заступника декана Тарасової Наталії Іванівни.

AQ4olKUKlhw
11 жовтня стартував 2 етап ярмарки – продаж виробів hand-made. "Таким розмаїттям поробок і прикрас ми довели,що філологи не тільки знавці мов та експерти з літератури, а ще й справжні майстри прикладного мистецтва", - розповідає заступник декана з виховної роботи Кришталь Наталія Анатоліївна. Протягом 2 днів працювала також шкатулка з побажаннями на майбутню сесію та патріотична фото-ширма. Долучилися до ярмарку і студенти факультету технології та дизайну, психолого-педагогічного факультету.

Благодійний ярмарок – ось ще один спосіб допомогти тим, хто захищає наші життя. Головне – бажання. З Україною в серці!


Наверхнаверх