logo
dollar
euro

У Полтаві відкривається кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA

12:23 11.11.2014 eye 534
У Полтаві відкривається кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA

15 листопада о 13.00 за адресою Соборний майдан, 15 у приміщенні Полтавської філії Суспільної служби України відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA у Полтаві.

Кіноклуб діятиме на базі Клубу документального кіно "Вертикаль" та буде входити до всеукраїнської мережі кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. Він має унікальну можливість проводити покази документальних фільмів колекції Міжнародного фестивалю Docudays UA протягом року.

Після прес-конференції відбудеться презентація кіноклубу, перегляд документального фільму "Коли-небудь ми станемо щасливими" (режисер Павел Височанські, Польща) та обговорення піднятих у фільмі проблем.

Захід проводитимуть:

Тетяна Білоброва, координатор Мандрівного фестивалю Docudays UA в Полтаві та області;

Ольга Скрипник, координатор проекту "Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA".

Метою діяльності мережі кіноклубів є формування цінностей прав людини, розвиток критичного мислення, підвищення правової грамотності та естетичне виховання.

Кіноклуби створюються в рамках реалізації проекту "Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалюдокументального кіно про права людини Docudays UA" за підтримки Європейського Союзу, а також Посольства Королівства Нідерланди та Національного фонду на підтримку демократії (США).


Наверхнаверх