logo
dollar
euro

На Полтавщині з незаконного обігу вилучено товарів на суму понад 10 мільйонів гривень

14:37 10.12.2019 eye 358

Як розповів в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов податковою міліцією Державної фіскальної служби України проводяться спеціальні заходи під умовною назвою "Акциз", метою яких є припинення тіньового обігу підакцизних товарів.

Так з початку року працівниками оперативного управління ДФС у Полтавській області викрито більше 100 випадків порушень чинного законодавства у сфері виробництва і обігу підакцизної продукції, у т.ч. скоєних службовими особами підприємств-виробників таких товарів.

Протягом січня-жовтня з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму понад 10 млн. грн., у т.ч. 90 тис. літрів підробної лікеро-горілчаної продукції і спирту на суму 6,7 млн. грн., 220 тон паливно-мастильних матеріалів на суму 3,2 млн. грн. та понад 28 тис. пачок тютюнових виробів на суму близько 350 тис. грн.

За фактами незаконного виробництва і збуту підакцизних товарів розпочато 26 кримінальних проваджень за ознаками ст.204 Кримінального кодексу України, у т.ч. відносно організованої злочинної групи, учасники якої займалися незаконним виготовленням і збутом горілчаних виробів на території обласного центру шляхом змішування спирту з водою та ароматизаторами. Виготовлений таким чином сурогат збувався мешканцям під виглядом горілки і коньяку. На даний час 3-х учасників цієї злочинної групи засуджено до різних видів покарання із конфіскацією вилученої продукції.


Наверхнаверх