logo
dollar
euro

Студент Полтавського вишу став чемпіон світу з кікбоксингу

12:33 10.11.2014 eye 802
Студент Полтавського вишу став чемпіон світу з кікбоксингу

Студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка черговий раз підкорив світовий ринг на змаганнях з кікбоксингу. У щорічному протистоянні в сонячній Італії студент фінансово-економічного факультету Ашот Хачатурян з неабияким запалом переміг кращих з кращих у цьому виді спорту.

Кікбоксинг - це дуже вольовий та надзвичайно складний вид спорту, адже тут необхідна не просто фізична сила, а й залізна витримка. Тому, аби стати світовим чемпіоном необхідно багато працювати, що і робив Ашот усю свою спортивну кар’єру.
 
- Ашоте, скажи, будь ласка, що для тебе кікбоксинг?

- Це справа мого життя, я дуже давно займаюсь цим видом спорту, тому для мене була дуже важлива ця перемога. Я довго працював, а коли чогось так хочеш, то позитивний кінцевий результат радує тебе набагато більше. І ще одне, Я вдячний своїм педагогам в університеті за те, що вони мене підтримували та всіляко допомагали, незважаючи на те, що моя подорож затягнулась майже на місяць (прим.ред. - посміхається).

DSC_1029
- Так, я пам’ятаю ще з минулого нашого діалогу, коли ти переміг у чемпіонаті в Харкові, ти розповідав, що твої педагоги завжди йдуть тобі назустріч, а як все було цього разу?

- Цього разу так само, я підійшов до Раїси Василівни (прим.ред - Шинкаренко Раїса Василівна, декан ФЕФ) сказав, що мене не буде тривалий час. Вона з порозумінням поставилась до такої новини і додала, щоб я вертався тільки з перемогою. Мене такі слова дуже підтримали, це був товчок до перемоги.

- Як пройшов чемпіонат, що цікавого було цього разу?

- Мене дуже порадувало те, що була велика кількість вболівальників. Я не очікував, що в Італії, місце в якому пройшло змагання, цінують цей вид спорту. Проте, мені розповіли, що це далеко не багато, зазвичай у них ще більше глядачів, адже для палких італійців подібні види спорту найбільш улюблені. Я був вражений такою гостинністю і на майбутнє хочу ще не раз туди повертатись.

Вітаємо Ашота з черговою перемогою та бажаємо в майбутньому ще більшого успіху.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх