logo
dollar
euro

Депутати Карлівської райради прогулами зривають сесійні засідання

17:27 08.11.2014 eye 714
Депутати Карлівської райради прогулами зривають сесійні засідання

У Карлівській районній раді зірвалося кілька сесій поспіль. Усі – через неявку депутатів. Про це повідомляє прес-служба Карлівської РДА.

Зокрема, 5 листопада не відбулась і  запланована позачергова тридцять перша сесія районної ради, адже із 52 депутатів з'явилися тільки 20.

Бест-тайм - купити годинник за доступними цінами! В нашій крамниці завжди є різноманітні аксесуари для чоловічих та жіночих годинників від виробників, які добре себе зарекомендували в світі. Ці моделі виокремлюються надійністю, довговічністю та відмінною функціональністю. Доставка по всій Україні!

Ті, хто прийшли на засідання сесії, висловили свою точку зору на роботу районних обранців. Голова районної ради Петро Світлик зазначає, що громадськість схвильована через невиконання депутатами своїх повноважень, адже багато питань залишаються невирішеними. Зокрема, виділення коштів на  функціонування закладів освіти та медицини. Депутат райради Володимир Омельченко запропонував оприлюднити в засобах масової інформації прізвища тих депутатів, які не з'являються на сесійні засідання, та повідомити про це керівництво обласної ради та держави.

Представники Карлівського об`єднання самооборони висловили  стурбованість й розчарування  бездіяльністю районних депутатів.

На завершення зібрання голова районної ради запропонував розрішити проблему в рамках Закону. Зокрема, є підстави  клопотати про дострокове припинення повноважень Карлівської районної ради шостого скликання.


Наверхнаверх