logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА зустрівся із заступником Глави Місії Посольства Великої Британії в Україні

13:21 06.11.2014 eye 503
Голова Полтавської ОДА зустрівся із заступником Глави Місії Посольства Великої Британії в Україні

Полтавщина може бути надзвичайно привабливою для британських інвесторів. Таку думку висловив Віктор Бугайчук під час зустрічі із паном Мартіном Дейєм, що відбулася сьогодні, 6 листопада.

Пан Мартін Дей, який вперше відвідує Полтавську область, висловив надію, що Велика Британія, як друг України, зможе надати нашій державі, і особливо представникам бізнесу, дієву допомогу в адаптації до співпраці з ЄС. І першим, але не єдиним кроком на цьому шляху, стане співпраця  з представниками бізнесу Полтавщини в рамках регіонального Клубу реформ.

Віктор Бугайчук повідомив британському дипломату, що Полтавська область має досвід залучення іноземних інвестицій та співпраці з країнами ЄС. Однак, хотілося б цей досвід розширити. "Тривалий час наша велика промисловість ще з часів СРСР була орієнтована на ринок Росії, що є не надто вибагливим до якості та фінансових стосунків. Нині торгівельна війна, розв’язана РФ, примушує нас переорієнтовуватися в бік ЄС, і я переконаний, що ми швидко навчимося гідно конкурувати", – сказав Віктор Бугайчук.

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко , котрий брав участь у зустрічі, зауважив, що на Полтавщині тривалий час працює британська нафтодобувна компанія "PPC". "Це дуже порядна компанія, до якої ми ніколи не мали жодних претензій", зауважив В.Марченко.

Наразі обсяг накопичених прямих іноземних інвестицій в економіку Полтавщини складає більше 1 мільярда доларів США.  Протягом І півріччя цього року в економіку області іноземними інвесторами вкладено 38,7 млн.дол.США, при чому 27% інвестицій надійшли з країн ЄС.Наверхнаверх