logo
dollar
euro

У Полтавському СІЗО засуджені тепер мають доступ до Інтренету

16:36 03.11.2014 eye 743
У Полтавському СІЗО засуджені тепер мають доступ до Інтренету

3 листопада в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області на розширеній оперативній нараді було розглянуто подання Генпрокуратури від 22 жовтня цього року  про усунення порушень вимог законодавства щодо підстав та умов тримання засуджених у слідчих ізоляторах.

Зокрема,  заслухали начальника Полтавського слідчого ізолятора полковника внутрішньої служи Василя Коваленка стосовно причин і умов, що сприяли порушенню вимог законодавства в діяльності Полтавського СІЗО, зазначених у поданні Генпрокуратури, а саме зауважень стосовно не надання можливості засудженим користування мережею Інтернет.

Посадовець відзвітував,  що підготовлено приміщення для надання послуг доступу до Інтернет засудженим та встановлено в них автоматизовані робочі місця, прокладено кабельну мережу до кімнати начальника відділення соціально-виховної та психологічної служби, укладено договір з провайдером про надання послуг доступу до Інтернету. Призначено відповідальних осіб за обладнання, адміністрування та технічне забезпечення робочих місць. Із 22 жовтня 2014 року у Полтавському СІЗО у повному обсязі надаються послуги користування глобальною мережею Інтернет.


Наверхнаверх