logo
dollar
euro

Помер депутат Полтавської облради Андрій Прокоф’єв, 62-й у списку "Народного фронту" до Верховної Ради

12:13 03.11.2014 eye 1992
Помер депутат Полтавської облради Андрій Прокоф’єв, 62-й у списку "Народного фронту" до Верховної Ради

Полтавська обласна рада повідомила, що 31 жовтня на 42-му році пішов із життя депутат Полтавської обласної ради шостого скликання Прокоф’єв Андрій Олександрович.

На позачергових виборах до Верховної ради України 2014 року Андрій Прокоф’єв був обраний народним депутатом України за списком політичної партії "Народний фронт".

Довідка: Андрій Олександрович Прокоф’єв народився 18 вересня 1973 року у місті Харкові.

Закінчив школу із золотою медаллю. Навчався у Харківському медичному училищі, де він здобув фах фельдшера. Працював  в Харківській дитячі лікарні №10, в Харківському інституті терапії, де він здобув вищу медичну освіту. Завідував медичним пунктом Харківського заводу "Елеватормлинмаш".

У 2001 році здобув другу вищу (юридичну) освіту в Харківському педагогічному університеті ім. Григорія Сковороди. Пізніше закінчив Інститут післядипломної підготовки водного господарства та отримав спеціальність економіста.
З 2000 року обіймав посади комерційного директора ТОВ "ПЕКО", юрисконсульта молодіжного фонду "Прогрес", начальника відділу АЗТТСК "Велта", заступника директора благодійного фонду "Страж".

Починаючи з 2006 року  працював керуючим справами Ліберальної Партії України, заступником голови партії "Батьківщина" в Полтавській області.
У 2012 року перейшов на роботу в апарат Верховної Ради України помічником-консультантом народного депутата України.

До Полтавської обласної ради шостого скликання був обраний за списком ВО "Батьківщина", входив до складу міжфракційної депутатської групи "Народна Рада", працював у постійній комісії з питань екології та раціонального природокористування.


Наверхнаверх