logo
dollar
euro

У Полтаві злочинці, видаючи себе за міліціонерів, обібрали неповнолітніх хлопців

11:45 03.11.2014 eye 456
У Полтаві злочинці, видаючи себе за міліціонерів, обібрали неповнолітніх хлопців

Дільничні інспектори Київського райвідділу міліції Полтави знайшли та затримали двох зловмисників, які, видаючи себе працівниками міліції, виманили у неповнолітніх гроші.

Під час затримання у них вилучили два пневматичних пістолети, якими вони залякували жертв.

Один з потерпілих юнаків, звернувшись в міліцію, повідомив, що коли увечері йшов до товариша, з автомобіля, припаркованого обабіч дороги, вийшов водій, представився працівником міліції та затягнув його в машину. Там сидів ще один чоловік з пістолетом в руках. Псевдо-міліціонери розпитували хлопця чи не знає, хто скоює крадіжки з розташованих неподалік гаражів. Також вони звеліли викликати товариша, до якого йшов потерпілий. Коли той прийшов, його теж запхали в салон автівки і знову почали розпитувати про крадіжки в гаражах. Хлопцям розповісти було нічого. Однак, чолов’яги, потребували грошей в замін на обіцянку не повідомляти батькам про затримання. Перелякані юнаки готові були на будь-які умови, аби вирватись від людей зі зброєю, тому в банкоматі зняли сімсот гривень та віддали їх шахраям.

Через деякий час, за описом зовнішності одного із зловмисників, який надали працівникам міліції потерпілі юнаки, старший дільничний інспектор капітан міліції Олександ Ніфантов впізнав полтавця, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. 32-річний чоловік зізнався у скоєнні злочину та віддав правоохоронцям два пневматичних пістолети, які використовувались для залякування потерпілих.

"У наших знайомих невідомі пошкодили гараж, ми з товаришем хотіли знайти цих негідників, - пояснював він свої дії міліціонерам. - Пістолети взяли, щоб вірили, що ми міліціонери і боялись нас. Ідея забрати гроші виникла спонтанно, ми цього спочатку не планували".

Наразі, дії двох чоловіків кваліфікуються за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України - шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Відповідно санкції даної статті зловмисникам загрожує покарання аж до позбавлення волі на строк до трьох років. Про це повідомляє Київський РВ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх