logo
dollar
euro

У Миргороді перебої з постачанням електроенергії

9:08 21.06.2013 eye 270
У Миргороді перебої з постачанням електроенергії

Останнім часом миргородці та й гості курортного міста занадто часто потерпали від перебоїв в електропостачанні.

Звичайно, це не додає курорту популярності у відпочивальників і є неприпустимим для сучасного міста.

Про це говорив міський голова Сергій Соломаха вчора на робочій нараді із керівниками постачальників електроенергії та представниками підприємств, які є основними її споживачами.

За словами енергетиків є нагальна потреба у модернізації мереж та обладнання, придбанні резервного. Адже споживання електроенергії значно зросло. Учасники наради прийшли до висновку про необхідність звернення за допомогою до керівництва облдержадміністрації та ВАТ "Полтваобленерго".

Вирішити проблему з електропостачанням тим більше необхідно, що Миргород планує взяти участь у новому інвестиційному проекті "Малі міста ― магніт для інвесторів". Метою якого є заохочення іноземних інвесторів вкладати кошти в українські міста, їх популяризацію та просування, підвищення міжнародного іміджу малих міст України.

Презентація інвестиційних проектів має відбутися у Польщі на початку вересня 2013 року і, насправді, дуже хочеться, щоб Миргород успішно подолав усі етапи відбору. Для цього миргородцям треба запропонувати інвесторам привабливі проекти, на шляху до реалізації яких не стяло б примітивне безладдя в електропостачанні.


Наверхнаверх