logo
dollar
euro

Карлівський міський голова розповів на засіданні колегії Полтавської ОДА про наболіле

9:00 02.11.2014 eye 717
Карлівський міський голова розповів на засіданні колегії Полтавської ОДА про наболіле

30 жовтня на засіданні колегії  Полтавської облдержадміністрації виступив Карлівський міський голова Володимир Слєпцов.

Зокрема, він попросив голову облдержадміністрації Віктора Бугайчука особисто втрутитись і припинити вирізання на металобрухт Карлівського цукрового заводу.

"Цю чорну справу проводить депутат обласної ради голова правління Ланнівський цукровий завод Тимоха О.Ф. при мовчазній згоді і потуранні голови райдержадміністрації Наконечного О.С. та голови районної ради Світлика П.М.", - заявив Володимир Слєпцов.

Також міський голова Карлівки попросив голову ОДА  провести службове розслідування "стосовно ганебного вчинку голови Карлівської РДА Наконечного О.С., який рахувався писарем Карлівсько-Машівського військомату і більше двох місяців отримував заробітну плату і у військоматі і в райдержадміністрації. Депутати Карлівської районної ради звернулись до Президента, генерального прокурора та міністра внутрішніх справ з проханням притягнути до відповідальності Наконечного О.С. але він ще й досі працює головою Карлівської РДА та кидає тінь на Президента та всю виконавчу владу. Сподіваюсь на ваше особисте втручання, як голови обласної адміністрації".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх