logo
dollar
euro

Полтавські правоохоронці розповіли майбутнім юристам про шкоду наркотиків

8:18 21.06.2013 eye 248
Полтавські правоохоронці розповіли майбутнім юристам про шкоду наркотиків

Правовиховну лекцію зі студентами II-III курсів Юридичної академії імені Ярослава Мудрого організував начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Полтавського міського управління УМВС Валентин Артем’єв.

"Під час лекції працівники БНОН продемонструють молоді документальний фільм про непоправну шкоду наркотиків на молодий організм, а лікар-нарколог на прикладах із практики розповість студентам про те як впливає наркотик на здоров’я, психіку та життя людини, - розповів Валентин Артем’єв, - такі заходи ми плануємо організувати ще в кількох навчальних закладах аби застерегти молодь Полтави ніколи не вживати наркотики та вести здоровий спосіб життя!".

Спілкувалися із молоддю оперуповноважені відділу БНОН міста Полтава Олександр Климко та Ігор Лисенко. Вони побудували свою лекцію у формі діалогу, під час якого студенти могли активно задавати питання, а офіцери, у свою чергу, давали конкретні відповіді.

Олександр Климко зупинився на питанні юридичної відповідальності за виготовлення, вживання, розповсюдження та збут наркотиків. Ігор Лисенко розвіяв основні міфи, які існують в молодіжному середовищі щодо нешкідливості окремих наркотиків на організм людини.

"Міфи про наркотики можна розділити на дві основні групи. До першої відносяться ті, які існують у суспільстві, а до другої – міфи, що одержали поширення, серед тих, хто вживає наркотики, - розповів оперуповноважений Ігор Лисенко, - найбільш поширеною є думка про те, що вживати наркотик можна контрольвано, час від часу, про те це не правильно. Не люди контролюють наркотик, а наркотик контролює їх. Про це потрібно пам’ятати!".

Доповнила лекцію правоохоронців досвідчений лікар-нарколог Вікторія Дунаєвська. Вона схематично продемонструвала студентам академії життя людини до першої спроби наркотика та після.

"Є визначена категорія людей, які стверджують, що можуть спокійно курити марихуану по вихідним, замість стандартної пляшки пива або чарки горілки, - зауважила лікарка, - насправді, на думку наркологів, випадки, коли насправді ця пасторальна ідилія втілена в життя, одиничні. Найчастіше знайомство людини з наркотиками, що некоректно прийнято називати легкими, перетікає в більш важкі фази".

Красномовнішими за слова гостей для студентів стали кадри з документального фільму. На завершення такої зустрічі ніхто із студентів не лишився байдужим до проблеми наркотиків, тож, будемо сподіватися, що мета правоохоронців була досягнута.


Наверхнаверх