logo
dollar
euro

"Полтавський батальйон небайдужих" учергове відвіз гостинці бійцям на схід. Долучайтесь!

12:36 31.10.2014 eye 1696
"Полтавський батальйон небайдужих" учергове відвіз гостинці бійцям на схід. Долучайтесь!

Днями волонтери громадської організації "Полтавський батальйон небайдужих" на чолі з Архієпископом Полтавським і Кременчуцьким Федором відвідали бійців у Дебальцевому.

Відвезли  продукти харчування, теплий одяг, буржуйки, спальники. А ще – іконки Горбанівської Пресвятої Богородиці, на звороті яких надруковано Молитву воїна та державні прапори, які волонтери привезли з рідного краю.

"Один хлопчина взяв прапор, відійшов убік, приклав до себе і поцілував, наче щось найсвятіше в житті", – згадують волонтери.

Команда Полтавського батальйону небайдужих також  відвідала бійців 42-го батальйону територіальної оборони "Полтава" та батальйону "Київська Русь".

Волонтери зазначають, що бійці постійно потребують термобілизни, ковдр, термосів, хімічних грілок, балаклав, рукавиць, шкарпеток, дощовиків, ліків та продуктів харчування.

Усі хто бажає допомогти українським воякам, можуть звернутися у Полтавський батальйон небайдужих, що діє при Кафедральному Свято-Успенському соборі. Можна також перерахувати кошти на картку Приватбанку №5168 7420 6385 5377 (В. Л. Бубнюк – архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір).


Наверхнаверх