logo
dollar
euro

Полтава долучилася до Всеукраїнського проекту "Батарейки, здавайтеся!"

11:21 29.10.2014 eye 665
Полтава долучилася до Всеукраїнського проекту "Батарейки, здавайтеся!"

У Полтаві розпочалась активна робота зі встановлення пунктів прийому батарейок у житлових будинках, публічних місцях та торгових точках.

27 жовтня в рамках роботи Громадської ради при Полтавській обласній раді та відповідної комісії з питань екології та раціонального природокористування відбулась координаційна зустріч з організаторами проекту "Батарейки, здавайтеся!"

Організовують цей корисний рух у нашому місті волонтери ГО "ЕкоЛтава" (Юлія Пашковська, Денис Омаров), "ЧистоТак" (Максим Макуха, Сергій Антоненко), "Наш шлях" (Іван Чабан), "ЧГК" (Вікторія Кузьменко), "Чиста Полтава" (Роман Іщенко), "Мама-86" (Ольга Откидач).

Вже встановлено пункти прийому у кількох житлових будинках, школі № 9, хірургічному відділенні дитячої обласної лікарні, Полтавському національному педагогічному університеті та деяких магазинах. Але робота з пошуку волонтерів активно продовжується! Ми хочемо, щоб люди пили чистку воду та споживали якісні продукти, не забруднені важкими металами!

Карта існуючих пунктів:

мапа
Проект "Батарейки, здавайтеся!" існує для того, щоб збирати відпрацьовані батарейки та відправляти їх на переробку.

Активісти з Дніпропетровська, Луганська, Києва, Новомосковська, Рівного, Харкова, Полтави, Черкас та Кривого Рогу розширюють мережу збору та інформують людей.

За рік волонтери проекту створили понад 250 пунктів прийому батарейок: у під'їздах та школах, крамницях та кав'ярнях, офісах та фітнес-центрах.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх