logo
dollar
euro

Полтавські податківці допомогли військовому шпиталю

15:24 28.10.2014 eye 418
Полтавські податківці допомогли військовому шпиталю

Свій внесок у загальнонародну справу допомоги військовим зробили працівники Полтавської об’єднаної державної податкової інспекції.  

Начальник інспекції Сергій Садовий відвідав Полтавський військовий гарнізонний шпиталь та передав для потреб поранених в ході антитерористичної операції військовослужбовців, які проходять курс лікування у  цій медичній установі, масляні обігрівачі. Начальник шпиталю полковник медичної служби Віктор Оксьон подякував за допомогу військовій медичній установі та військовослужбовцям.

"Наразі у шпиталі перебуває 27 бійців з зони АТО. В основному з пораненнями кінцівок та контузіями. На сьогодні всі вони забезпечені медикаментами, військовим одягом, отримують харчування. Потрібно відзначити, що більшість з перерахованого придбане за кошти благодійної допомоги, яка надається полтавцями та мешканцями області. Майже 500 тисяч гривень благодійних внесків від громадян надійшли для придбання необхідних медикаментів, більше ніж 400 тисяч на придбання харчових продуктів та одягу", - підсумував керівник медичного закладу.

шпиталь1
Працівники органів Міндоходів області не вперше надають допомогу українській армії та, зокрема, своїм колегам, які служать в її лавах. Адресна допомога фахівцям органів доходів і зборів, які служать в зоні АТО, та забезпечення їх усім необхідним: засобами захисту, обмундируванням, продовольством здійснюється ГУ Міндоходів у Полтавській області систематично. Щоб підтримати своїх колег, які на разі несуть військову службу, фахівці Головного управління на власні кошти придбали та передали в зону АТО бронежилети, каски, окуляри, рукавички, необхідні теплі речі, продуктові набори та багато іншого.

Крім того працівники всіх органів доходів і зборів Полтавщини на підтримку нашого війська перерахували вже кілька одноденних заробітків до Міністерства оборони України, благодійного фонду "Єдність 2014", придбавали казначейські зобов’язання "Військові".


Наверхнаверх