logo
dollar
euro

У "Сильної України" високі шанси проявити себе на місцевих виборах - політолог

14:37 28.10.2014 eye 445
У "Сильної України" високі шанси проявити себе на місцевих виборах - політолог

В оцінці результатів Сильної України на минулих виборах не варто робити драматичних висновків, вважає політолог Володимир Фесенко.

У партії Сергія Тігіпка є хороші шанси проявити себе на виборах у місцеві органи влади, які заплановані на наступний рік, заявляє Фесенко.

"Думаю, у Сильної України є перспектива з урахуванням електоральної бази в цілому ряді регіонів на сході та півдні країни, а також в центральних регіонах. Не варто робити якихось драматичних висновків. Ми бачимо коливання симпатій виборців... Думаю, у Сильної України є шанс непогано себе проявити на місцевих виборах, які відбудуться  наступного року", - сказав політолог.

За його словами, успіх на місцевих виборах може стати фундаментом для повернення в парламент на наступних виборах. При цьому Фесенко назвав високою вірогідність нових дострокових парламентських.

Він нагадав, що в деяких областях, особливо на півдні країни, наприклад, в Одесі, Сильна Україна подолала 5%-ний бар'єр. "Це хороша база на місцеві вибори в наступному році", - вважає Фесенко.

"На фініші нинішньої кампанії "Опозиційний блок", судячи з усього, перетягнув частина прихильників Сильної України і суттєво збільшив свій результат", - додав політолог, зазначивши агресивну і масштабну рекламу "Опозиційного блоку". "Фактично "Опозиційний блок" зробив ставку на протистояння, протиставлення східних регіонів іншій частині країни. Це, на мій погляд, досить небезпечно і ризиковано", - зазначив Фесенко.

За його словами, Сильна Україна діяла менш ризиковано і відповідально. "Партія, можливо, пожертвувала своїм рейтингом, щоб не ризикувати єдністю країни. На мій погляд, це відповідальна позиція, хоча електорально вони, може бути, з-за цього програли, але з точки зору інтересів країни вони діяли правильно", - резюмував політолог.

Корреспондент.net


Наверхнаверх