logo
dollar
euro

Полтавцям про гарячу води поки що мріяти не варто

14:51 15.12.2019 eye 248
Полтавцям про гарячу води поки що мріяти не варто

"Газова війна" місцевого масштабу триває

Саме так можна зрозуміти із коментаря керівника теплопостачального підприємства щодо непідключення 18 червня після планового ремонту котельні по вул. Ціолковського, 8, яка обслуговує третину мешканців міста.

Володимир Чернявський, генеральний директор ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго" в телефонному інтерв’ю телекомпанії "Місто" заявивив:

– Ми повністю готові для того, щоб котельня запрацювала. Я скажу більше, ми були повністю готові до пуску котельні ще тиждень тому. Не запустилися ні 10 червня, ні вчора, ні сьогодні, ні завтра – це вже точно, що ми не зможемо запуститися. Можливо, є якісь надії на п'ятницю. Але поки що ми не працюємо – котельня Ціолковського, 8. Причина та ж сама – небажання "Полтавагаз" давати газ на цю котельню. Сьогодні вони знайшли чергову надуману причину, вони зняли лічильник, один з двох, який обліковує газ на цю котельню, і розказують всім, в тому числі і органам місцевого самоврядування, що лічильник на ремонті, і що без нього вони не можуть дати газ на котельню. Насправді це все не відповідає дійсності. Я підкреслюю, лічильників – два, і один з них готовий до роботи. А не працює котельня виключно через неконструктивну, і таку шкідницьку позицію керівництва ПАТ "Полтавгаз".

Ця ж інформація розміщена й на сайті підприємства "Полтаватеплоенерго".


Наверхнаверх