logo
dollar
euro

На Полтавщині відбудеться перший офіційний чемпіонат України з велотріалу

12:02 27.10.2014 eye 286
На Полтавщині відбудеться перший офіційний чемпіонат України з велотріалу

Президент федерації велосипедного спорту України Борис Іванов затвердив дату і місце проведення першого в історії вітчизняного велотріалу - офіційного чемпіонату України.

Згідно Положення про чемпіонат України з велосипедного спорту – маутентбайк, змагання відбудуться вже першого листопада поточного року у м.Хорол, що на Полтавщині. Дійсно знакову подію в житті національного велоспорту приїдуть відзначити представники з усієї  України, в тому числі й жителі неспокійних нині територій.

Розклад змагань:

1 листопада 2014 рік:

10:00 -11:00 - реєстрація учасників;

11:00-11:10 - урочисте відкриття;

11:10-11:30 - розминка зареєстрованих учасників на спеціальній території (Warm up zone);

11:30 -17:00 - змагання у категоріях Юніори, та Еліта (за звання Чемпіона України 2014);

17:30 - нагородження переможців.

Довідково. Велотріал - велосипедний вид тріального спорту, що полягає в подоланні перешкод на велосипеді. Перешкоди можуть бути самими різними, природними або штучними: парапети, камені, колоди, дошки і т. д. Головною метою є подолання серії перешкод, не спираючись ногами, руками і іншими частинами тіла.

Велосипедний тріал зародився в кінці 70-х - початку 80-х років в Іспанії. На сьогоднішній день велотріал - досить відомий вид екстремального спорту. Проводяться великі світові змагання. Зараз основні центри тріалу - Франція, Іспанія, Англія, Бельгія, Швейцарія, Німеччина і деякі інші країни Європи.


Наверхнаверх