logo
dollar
euro

У Полтаві продовжують облагороджувати Дендропарк

12:57 16.12.2019 eye 646
У Полтаві продовжують облагороджувати Дендропарк

Подальшому благоустрою парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Полтавський міський парк" була присвячена вчорашня виїзна нарада міськвиконкому.

В ній взяли участь секретар міської ради Оксана Деркач, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Левченко, заступник міського голови Юрій Кропивка, начальники та представники відповідних управлінь і комунальних підприємств.

На нараді вирішили, що перш за все до ладу приведуть оглядовий майданчик.  Згодом праворуч від центрального входу до Дендропарку буде встановлена захисна огорожа. Аби паркан не закривав краєвид та нещодавно встановлений «місток щастя, що веде від Шведського лісу прямісінько до Дуба закоханих, який знаходиться в Українській діброві, було вирішено встановити невисоку спеціальну сітку.

Також будуть проведені роботи з обстеження стану струмків на схилі бузкового гаю. А біля ставка № 1 вирішено підсипати піском доріжки, що ведуть до вулиці Яківчанської. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.


Наверхнаверх