logo
dollar
euro

Росія має претензії до полтавських сироварів

7:31 20.06.2013 eye 342
Росія має претензії до полтавських сироварів

У Россільгоспнагляді повідомляють, що в українських сирах виявлено перевищення кількості мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів за результатами досліджень

У коло уваги управління Россільгоспнагляду в Челябінській області потрапили  сири, виготовлені ПП КФ «Прометей» (філія «Менський сир»),ПП «Рось» (філія «Охтирський сиркомбінат») і ТОВ «Миргородський сироробний комбінат». Ці підприємства  входять до складу агрохолдингу «Milkiland».

Виявлення підвищеної кількості мезофільних аеробних та факультативно-анаеробних мікроорганізмів свідчить про порушення температурних режимів в процесі виготовлення або зберігання харчового продукту, незадовільний санітарний стан виробництва.

Минулого тижня Россільгоспнагляд  виявив у продукції українських компаній «Гадячсир» і «Прометей» антибіотики. Зокрема, в продукції «Прометея») виявлено окситетрациклін, «Гадячсир» - тетрациклін.

Зазначимо, з 27 травня кожна партія продукції українських виробників, призначена для збуту на ринку Росії, перевіряється обов’язково, а не вибірково як раніше. Передбачалося,  якщо протягом трьох місяців порушення не будуть виявлені, то підприємства знімуть з посиленого контролю.

Звертаємо увагу, згідно з чинним у нашій країні законодавством, антибіотиків у продуктах харчування не повинно бути. Антибіотики – сильний алерген. Крім того, постійне їх вживання викликає «звикання» і у разі лікування такими, до яких звикає організм людини, позитивного ефекту не буде. Постійне вживання антибіотиків руйнує імунітет.

На жаль, в Україні до сих пір не створено системи ефективного контролю за безпекою продуктів харчування.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх