logo
dollar
euro

На Полтавщині зареєстрували 57 повідомлень про порушення виборчого законодавства

9:03 24.10.2014 eye 288

За повідомленням відділу зв’язків з громадськістю, на ранок 24 жовтня міліція Полтавської області зареєструвала 57 повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Найбільш поширеними є: відсутність печаток окружних дільничних виборчих комісій чи територіального виборчого округу; про пошкодження рекламних щитів та біг-бордів, які містять агітацію; розповсюдження агітаційних листівок з порушеннями; підкуп виборців; пошкодження вікна громадської приймальні кандидата в народні депутати, тощо.

За виявленими фактами міліція проводить перевірки і декого з порушників вже виявлено й притягнуто до відповідальності.

Зокрема, днями до Октябрського райвідділу міліції Полтавського міського управління надійшло повідомлення від 34-річного громадянина, помічника одного із народних депутатів України про те, що на вулиці Фрунзе невідома особа розповсюджує листівки з завуальованими закликами не голосувати за певного кандидата.  Правоохоронці встановили особу розповсюджувача антиреклами. Ним виявився 17-річний полтавець, учень одного із навчальних закладів міста. Отже, за порушення неповнолітнім виборчого законодавства, відповідатимуть батьки. Покаранням їм може бути попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У Зіньківському районі 19 жовтня 29-річний мешканець Комсомольська залишив нецензурні написи на проїжджій частині та паркані, навпроти будинку одного з кандидатів в народні депутати по одномандатному виборчому округу. За  нормою Адміністративного законодавства чоловіка притягнуто до відповідальності за дрібне хуліганство. Санкція згаданої статті передбачає адміністративний арешт на строк до 15 діб.


Наверхнаверх