logo
dollar
euro

У Полтаві ростуть справжні патріоти

15:08 23.10.2014 eye 1344
У Полтаві ростуть справжні патріоти

У багатьох школах новий навчальний рік розпочався акцією "Перше вересня без квітів". Зокрема, в ліцеї №1 на кошти, зібрані учнями, вчителями та батьками цього дня, було придбано 16 спальних мішків для бійців АТО.

Юні полтавці взяли участь у Всеукраїнських акціях "Лист пораненому" та "Оберіг для воїна". Діти разом із батьками та вчителями виготовляють прапори та передають на в зону бойових дій. У СЗШ № 3 учні, педагоги та батьки зібрали 8800 грн. Для Полтавському військового госпіталя. У ЗШ № 29 на придбали ліки, гігієнічні засоби та апарат "Дарсанваль", які теж передали до шпиталю.

Майже в кожній школі та в кожному садочку, позашкільному навчальному закладі проведені й продовжуються благодійні акції на підтримку бійців АТО, адресну допомогу організовано для випускників шкіл, які нині на передовій, а також для тих бійців, батьки яких працюють у закладах освіти.  Продукти харчування, ліки, засоби особистої гігієни, теплі речі, військова амуніція через волонтерів або безпосередньо бійцям передані батальйонвм "Полтавщина", "Лтава", "Азов", "Айдар", "Дніпро-1" і солдатам, які знаходяться на лікуванні у шпиталях.

Учні гімназії №21 зустрілися з командиром штурмової групи батальйону "Айдар", який після поранення приїхав на кілька днів до батьків. Члени педагогічного колективу гімназії зробили свій посильний внесок у наближення перемоги і зібрали кошти на придбання кевларової каски 4 ступеня захисту.

Особливий відгук знайшли в серцях дітей і дорослих акції "Солодощі для воїна" та "Зв'яжи шкарпетки для солдата". Учениці старших класів Полтавської гімназії №13 на уроках трудового навчання зв'язали бійцям АТО шерстяні шкарпетки, які передали захисникам через бійця батальйону "Азов", а всього в закладі було зібрано 122 найменування речей, продуктів, які також передані бійцям.

Багато закладів освіти передали зібрану допомогу (продукти, теплі речі) Полтавському батальйону небайдужих при Свято-Успенському кафедральному соборі. Зокрема, учнівським, педагогічним, батьківським колективами ЗШ № 4 разом із пасічниками Полтави було виготовлено вітамінну суміш із горіхів, кураги, ізюму і передано воїнам в АТО через волонтерів. Учнями ЗШ №30 передані теплі куртки, колективом ЗШ №18, яка однією з перших долучилася до волонтерства, окрім продуктів, – теплі носки на суму 2 тис. грн., і таких прикладів багато.

Активно долучилися учні шкіл міста до виготовлення маскувальних сіток на базі ЗШ №37, виготовлення стрічок для сіток (ЗШ №№19, 22, 25) та ін.).

До Дня міста була проведена виставка-продаж дитячих робіт, під час якої було зібрано 20 тис. грн. і передано на потреби бійців.

На зібрані учнями, вчителями шкіл та вихователями дитячих садочків Полтави понад 172 тисяч гривень було придбано повні комплекти теплого одягу та взуття для 111 бійців і 15 жовтня передано нашим правоохоронцям, які відправилися в зону АТО.

У ЗШ №№5, 12, 23 та багатьох інших учні, перейнявши естафету від ЗШ №18, провели флеш-моб "За Україну! За мир! За спокій!".


Наверхнаверх