logo
dollar
euro

5 років за наркотики і штраф за фальсифікацію алкогольних напоїв майже в промислових масштабах – вироки полтавських судів

8:11 23.10.2014 eye 270

Цими днями Апеляційний суд Полтавської області засудив мешканця с. Більськ, Котелевського району, за зберігання з метою збуту 3 кг канабісу до позбавлення волі на 5 років.

Тим часом, набрав чинності вирок Київського районного суду Полтави, яким 3 мешканців обласного центру визнано винними та засуджено за вчинення у складі організованої групи незаконного придбання, зберігання, транспортування з метою збуту, а також збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв. Судом призначене покарання у виді штрафів від 22 до 27 тисяч гривень.

Упродовж квітня-липня 2014 року чоловіки щотижня купували близько 1000 літрів харчового спирту, розводили його з водою, додавали барвники і глюкозу та реалізовували  фальсифікат під виглядом горілки й коньяку. За інформацією начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури області Сергія Остапенка, в автомобілі, приміщеннях та помешканнях, які належать учасниками злочинної групи, вилучено 5 060 літрів спирту, понад 2 тисячі літрів алкогольних напоїв, які імітували горілку і коньяк.


Наверхнаверх