logo
dollar
euro

Апеляційний суд не підтримав Олега Пустовгара. Чиновник визнаний корупціонером і втратить посаду

8:03 23.10.2014 eye 805
Апеляційний суд не підтримав Олега Пустовгара. Чиновник визнаний корупціонером і втратить посаду

22 жовтня Апеляційний суд Полтавської області виніс рішення по справі Олега Пустовгара не на користь останнього.

На засіданні як свідки мали з’явитися заступник губернатора Роман Чабановський та начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Наталія Шкоденко. Але вони не з’явилися.

Потім протягом години розглядали всі документи з конкурсу, пов’язані з Олегом Пустовгаром і ГО "Молода Просвіта", засновником якої він був. Громадські активісти, які були на засіданні розповідали про цей конкурс, його алгоритм дії.

Суддя Катерина Іванівна Бурда була дуже здивована, коли розглядала відомості по голосуванню Олега Миколайовича.

Після багатогодинного засідання і перерв, суддя таки вирішила залишити попереднє рішення без змін.

Тепер директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олег Пустовгар має заплатити 850 гривень штраф і протягом 3 днів піти з посади. Працювати на державній службі він не має право наступні 3 роки.

До речі, напередодні 21-22 жовтня полтавським активістам розіслали мейли від Ради Майдану такого змісту (дослівно): "Колишня влада намагається прибрати всіх майданівців. Завтра о 14.00 відбудеться суд над Олегом Пустовгаром місце вул. Жовтнева 18. Прийдіть його підтримати бо завтра він а завтра ти. Перешли іншому". Але це не допомогло вже екс-чиновнику.

Таким чином, справа Пустовгара стала першим прецедентом в Полтаві, коли чиновника визнано корупціонером після журналістського розслідування (від "Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства").

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх