logo
dollar
euro

Міський голова Полтави підписав розпорядження про початок опалювального сезону з 21 жовтня

17:41 20.10.2014 eye 1007
Міський голова Полтави підписав розпорядження про початок опалювального сезону з 21 жовтня

Полтавський міський голова вважає, що затримувати початок опалювального сезону більше не можна, обігріти треба не тільки квартиры полтавців, але й лікарні, дитсадки та школах.

У зв'язку зі зниженням середньодобової температури, Олександр Мамай сьогодні  підписав розпорядження про початок опалювального сезону з вівторка, 21 жовтня. До опалювального сезону Полтава готова: підготовчі роботи були заздалегідь проведені теплопостачальними організаціями та управлінням житлово-комунального господарства. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Цьогорічний опалювальний сезон починається пізніше, в порівнянні з минулим роком, з метою економії споживання природного газу. З цих же міркувань в цьому році кожне місто має узгодити початок опалювального сезону з Міністерством регіонального розвитку та ЖКГ України та Міністерством палива та енергетики.

Отже, тільки завтра стане відоме, чи розпочнеться опалювальний сезон за розпорядженням міського голови. Адже на його початок потрібне погодження міністерств.


Наверхнаверх