logo
dollar
euro

На думку обласного прокурора, правоохоронці Полтавщини слабенько борються з корупцією та оргзлочинністю

15:07 20.10.2014 eye 490

Про це говорив Ян Стрелюк на зініційованій ним координаційній нараді керівників правоохоронних органів регіону, присвяченій пошуку нових шляхів боротьби з корупцією та оргзлочинністю.

Шістдесят вісім протоколів про адміністративні корупційні правопорушення та сорок вісім обвинувальних актів, направлених до суду, щодо п’ятдесяти п’яти корупціонерів – такими є підсумки роботи правоохоронних органів регіону за 9 місяців цього року.

 Серед виявлених корупційних злочинів майже кожен другий стосується привласнення та розтрати бюджетних коштів, третина – одержання неправомірної вигоди. Проте, за словами прокурора області Яна Стрелюка, протидія корупції ще не досягла тих результатів, яких чекає суспільство.

 «Усі наші здобутки сьогодні – це лише цифри у звітах. Адже зусилля правоохоронців спрямовувались на виявлення дріб’язкових фактів, на кшталт невчасного подання декларацій. Але суспільство не цікавить статистика, їм потрібні конкретні дії», - наголосив обласний прокурор.

За результатами обговорення прийнято постанову, якою передбачено проведення низки організаційно-практичних заходів, повідомляє прес-служба прокуратури області.


Наверхнаверх