logo
dollar
euro

У Полтаві запрошують студентську молодь взяти участь у благодійному проекті

7:47 19.10.2014 eye 312

Волонтери Полтавської обласної благодійної організації "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" 16-17 жовтня провели соціологічне опитування на тему: "Хоспісна та паліативна допомога вдома". В даному опитуванні взяли участь 500 жінок і чоловіків, віком від 50 до 75 років.

Результати наступні:

74% - відповіли, що бажали б отримувати таку допомогу вдома;

16% - взагалі не знають, що воно таке;

10% - вважають, що це ніколи їх не буде стосуватись.

Андрій Олєйніков – перший заступник директора благодійної організації зазначив, що хоспісна та паліативна допомога вдома – це комплексна допомога хворим з обмеженим прогнозом тривалості життя та членам їх родин. Комплексна допомога надається при захворюваннях: онкологічних, ВІЛ/СНІДу, туберкульозі, серцево-судинних, неврологічних та інших, що обмежують тривалість життя.

Андрій Володимирович вважає, що робота із волонтерами - це вагомий внесок у розвиток благодійності та запрошує молодь міста Полтава взяти участь у благодійних заходах та акціях: (соціологічні опитування, роздача інформаційних буклетів, листів, розклеювання оголошень, проведення флешмобів тощо), що сприятимуть в організації функціонування служби "Хоспіс на дому"). Резюме надсилати на e-mail: [email protected]


Наверхнаверх