logo
dollar
euro

Полтавські актори і поети об’єднаються заради допомоги

9:16 18.10.2014 eye 316
Полтавські актори і поети об’єднаються заради допомоги

19 жовтня о 15:00 в Галереї Мистецтв (вул. Фрунзе, 5) пройде представлення сучасної драматургії і поезії від Творчої Лабораторії "ПолТеЛа" і незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus".

Мета заходу – збір допомоги військовим в АТО. Ініціативні митці координують свої дії з "Полтавським Батальйоном Небайдужих" і всі зібрані кошти передадуть їм.

У програмі заходу – читка п’єси керівниці "ПолТела" Ірини Гарец. Основні теми, які зачіпатимуться у цій постановці – свобода і вибір, що зараз є вкрай актуально.

Ірина Гарец
Також в рамках заходу пройдуть читання поезій від чотирьох "маґнумців": Сергія Макаренка, Ірини Мисник, Анни Ютченко та Містера Коржика. Поети також гратимуть свої ролі у постановці.

Загалом же зараз мистецтво як ніколи гостро реагує на події в країні. Прозаїки і поети, музиканти і актори привносять у свою творчість ті теми, які їх хвилюють найбільше. 

Сергій Макаренко (театральна студя ПолТела)
Що? Благодійний виступ для допомоги військовим в АТО.

Коли? 19 жовтня о 15:00.

Де? Галерея Мистецтв (вул. Фрунзе, 5).

Вхід: 15 грн (але, за словами Ірини Гарец, якщо хтось не має цих коштів, то може приносити на захід продукти – тільки ті, які не швидко псуються і не в скляній тарі).

Зустріч у соцмережі: https://vk.com/event78454691.


Наверхнаверх